Byt, 4+kk

Jedinečný slunný klimatizovaný moderně zařízený byt 4+kk se 2 balkony v 15. patře nově postavené Rezidence Lužánky, v těsné blízkosti největšího městského parku, v oblíbené lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. V blízkosti rezidence se nachází zastávky tramvají i autobusů, dětská hřiště, tenisové kurty, kavárny, restaurace, Městské divadlo Brno, Kino Art, lékárna a procházkou lze dojít pěšky až do centra.

Interiér bytu tvoří 3 ložnice (jedna s balkonem) a plně vybavený kuchyňský kout propojený s obývacím pokojem se vstupem na druhý balkon s nádherným výhledem na dominantu Petrov, Špilberk a celé Brno. V bytě je dále koupelna s vanou a umyvadlem, samostatná toaleta a vstupní hala.

Dřevěné podlahy, velká okna, bezpečnostní vstupní dveře, designové interiérové dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, dálkové vytápění, klimatizace v kuchyni, obývacím pokoji a jedné ložnici, vnitřní rolety, TV, sedačka, 2 výtahy. K dispozici velký sklep. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání v podzemních garážích rezidence. Zálohy na společné služby a spotřebu energií 5.000 Kč měsíčně. Použity vizualizace finálního stavu, nyní se byt zařizuje. K dispozici od 05/2018.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27491
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  79 m²
 • Balkón
  12 m²
 • Celková plocha
  91 m²
 • Parkování
  2 garážová parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.