Byt, 1+kk

Moderní, plně zařízené studio 1+kk v 5. patře Rezidence Lužánky, v těsné blízkosti největšího městského parku, v oblíbené lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. V blízkosti rezidence se nachází zastávky tramvají i autobusů, dětská hřiště, tenisové kurty, kavárny, restaurace, Městské divadlo Brno, Kino Art, lékárna a procházkou lze dojít pěšky až do centra.

Interiér tvoří obytný prostor se spací zónou, moderně vybavený kuchyňský kout s jídelním prostorem, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem, a vstupní hala s vestavěnou skříní.

Další vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, vestavěné skříně a úložné prostory, dálkové vytápění, vnitřní žaluzie, mikrovlnnou troubu, TV, domácí telefon a výtah. Sklep k dispozici. V ceně je zahrnuto 1 parkovací stání v podzemních garážích rezidence. Zálohy na společné služby a spotřebu energií 2000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27490
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  2000 Kč Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  40 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.