Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný klasický byt ve 3. patře renovovaného činžovního domu bez výtahu v těsné blízkosti Stromovky, největšího parku v Praze. Klidná lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí, tramvajovými spoji, v rychlém dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 15 minut chůze do centra, v pěším dosahu parku na Letné.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou novou kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana, toaleta), druhá ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout), samostatná toaleta a vstupní chodba.

Velká okna, vysoké stropy, parkety, dlažba, rolety, plynový kotel, myčka, společný balkon v mezipatře domu, společný sklep. Byt je možno zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Poplatky za společné domovní služby a vodu 500 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od září 2018.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27278
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.