Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Kompletně zrekonstruovaný, plně zařízený byt s krásnými výhledy do Kinského zahrady a na město vč. Vyšehradu a Tančícího domu, situovaný ve 4. patře činžovního domu s výtahem. Atraktivní rezidenční lokalita Hřebenky v bezprostřední blízkosti Francouzského lycea a Kinského zahrady, nedaleko Petřína a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Rychlá dostupnost do centra, pár minut chůze k tramvajím na Újezdě, autobusová zastávka nedaleko, přímé spojení na letiště.

Interiér bytu tvoří plně vybavená kuchyň se spíží / technickou komorou, prostorný obývací pokoj, 2 ložnice, koupelna vybavená masážní vanou a masážní sprchou, velká šatna / pracovna, hala, toaleta s bidetovou sprškou a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, parkety, betonová stěrka, plynový kotel, rolety, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, TV. Poplatky na společné služby a vodu 2.500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlašt' (cca 5500 Kč měsíčně). K dispozici od října 2022.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  107 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  F
 • Referenční číslo
  26906
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.