Byt, 5+1

Reprezentativní zrekonstruovaný byt s balkonem, 2 koupelnami a zachovanými původními prvky, situovaný ve 2. patře zrenovovaného secesního činžovního domu s výtahem a bohatou výzdobou. Byt se nachází ve výhodné lokalitě pár bloků od stanic metra Náměstí Míru a I.P.Pavlova, v pěším dosahu centra, s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu.

Byt má velkou vstupní halu a prostorné průchozí pokoje vhodné pro formální přijímání hostů. Byt byl citlivě zrekonstruován s důrazem na zachování původních historických prvků, jako jsou vysoké štukové stropy, parkety či dvojkřídlové dveře. Každá ze 4 ložnic má také vchod z haly, byt má 2 koupelny (sprchový kout / vana, bidetová sprška, toaleta). Dále je v bytě obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, spíž, technická komora, šatna a toaleta pro hosty.

Nová kuchyň a koupelny, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, plynový kotel, UPC, satelitní připojení. Poplatky za společné domovní služby 900 Kč/osoba/měsíc (paušál). Záloha na spotřebu vody 100 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26734
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  250 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.