Byt, 2+kk

Kompletně nově zrekonstruovaný byt ve 4. patře zrenovovaného činžovního domu s výtahem a zachovanými architektonickými prvky. Výhodná poloha v centru Prahy v klidné rezidenční lokalitě pouhou minutu chůze od nábřeží Vltavy a dvě minuty od stanice metra Palackého / Karlovo náměstí a četných tramvajových spojů. Pár minut metrem do centra, plná občanská vybavenost v blízkém dosahu.

Interiér bytu tvoří slunný obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s výhledem do klidného vnitrobloku, koupelna (sprchový kout, vana, dvě umyvadla, toaleta s bidetovou sprškou), šatna s technickým zázemím a velká vstupní hala.

Vysoké stropy, velká okna, nové parketové podlahy, kvalitní bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, sklep, vstup do domu na čip. Byt je možno zařídit základním nábytkem za vyšší nájemné. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění 2500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26731
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.