Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný zařízený byt v 1. patře zrenovovaného činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky v žádané lokalitě Prahy 8 - Karlín, 200 m od zastávky tramvají, 2 bloky od stanice metra Křižíkova. V blízkém dosahu se nachází karlínské business centrum, kvalitní občanská vybavenost a řada vyhlášených kaváren, bister a restaurací. Centrum města je dostupné během pár minut tramvají či metrem. Lze využít také nedalekou cyklostezku kolem Vltavy.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s vybavenou šatnou, 2. ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta a prostorná vstupní hala s úložným prostorem.

Vysoké stropy, velká okna, kvalitní vinylové podlahy, rolety, centrální plynové vytápění, podlahové topení v koupelně, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26675
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Paušální poplatek za společné domovní služby 800 Kč/os./měs. Záloha na spotřebu vody a tepla 4000 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  86 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.