Byt, 5+kk

Velkorysý byt po celkové rekonstrukci, který zabírá celé 3. patro renovovaného činžovního domu s výtahem a společnou zahradou ve vnitrobloku. Dům se nachází v klidné ulici v blízkosti parků Stromovka a Letenské sady. Interiér bytu citlivě kombinuje původní prvky s moderním designem. Velmi rychlá dostupnost centra díky blízké zastávce tramvají a stanici metra Vltavská (5 min. chůze od bytu), plná občanská vybavenost v blízkém okolí. Rychlá dostupnost letiště a mezinárodních škol v Praze 6.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 4 ložnice, přilehlá pracovna / šatna, 2 koupelny (solitérní vana, sprchový kout, umyvadlo; sprchový kout, umyvadlo), dvě toalety s umyvadlem, další dvě šatny, technická komora a velká vstupní hala.

Vzdušné místnosti, na podlahách parkety a dlažba, velká okna, vysoké stropy, štuková výzdoba, bezpečnostní dveře, plynové topení, myčka, mikrovlnná trouba, správce v budově (24/7). Poplatky na společné domovní služby a vodu 1300 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od poloviny prosince 2017.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26663
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  161 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.