Byt, 3+kk

Atraktivní stylový byt vkusně vybavený nábytkem a uměleckými díly na břehu Vltavy. Tento kompletně zrekonstruovaný a zařízený luxusní byt leží ve 2. patře pečlivě zrenovovaného novobarokního činžovního domu s výtahem, zachovanými původními architektonickými prvky a upraveným vnitroblokem s půvabnou kašnou. Výhodná lokalita naproti Národnímu divadlu (přes řeku), v pěším dosahu parku na Kampě, Malé Strany a Starého Města, s rychlou dostupností do centra, komerčního centra Anděl a Francouzského lycea.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, jedna ložnice s vybavenou šatnou a koupelnou (vana, toaleta), druhá ložnice / salon s balkonem s výhledem do vnitrobloku a koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta), technická komora, prádelní komora a otevřená vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Vzdušné místnosti, vysoké stropy, původní vitráže, parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, základní nádobí, TV. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění 4000 Kč/měs. Elektřina se převádí na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26661
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.