Byt, 4+kk

Luxusní zmodernizovaný byt v sousedství Riegrových sadů. Tento kompletně zrenovovaný podkrovní byt se nachází v 5. patře zrekonstruovaného secesního činžovního domu s výtahem, zachovanými původními prvky a upraveným vnitroblokem. Výhodná lokalita v klidné ulici v atraktivní části Vinohrad, s rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár minut chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra a pravidelnými farmářskými trhy. 

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (solitérní vana, sprchový kout, dvě umyvadla, toaleta), další dvě ložnice, druhá koupelna (sprchový kout, umyvadlo, toaleta), vybavená šatna a prostorná vstupní hala.

Nadstandardní materiály a vybavení, klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, podlahové vytápění, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně ve všech ložnicích, ateliérová okna, elektricky ovládané dřevěné žaluzie, videotelefon, pračka, sušička, kuchyňské spotřebiče Miele, alarm. Nezařízené.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26611
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění 9.000 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce
 • Podlahová plocha *
  163 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.