Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt s pěknými výhledy do širokého okolí, situovaný v 1. patře renovované prvorepublikové vily se zahradou v prestižní rezidenční čtvrti v Praze 6. Klidná lokalita v blízkosti Pražského hradu, s rychlým spojením do centra a k občanské vybavenosti. Pár zastávek tramvají ke stanicím metra Hradčanská a Petřiny, v rychlé dostupnosti na letiště a do mezinárodních škol Park Lane, Riverside School a ISP.

Interiér bytu tvoří plně vybavená kuchyň, prostorný obývací pokoj, 1 ložnice s výhledem do zahrady, en-suite koupelna (sprchový kout, toaleta), technická komora, úložná komora, toaleta pro hosty a velká vstupní hala.

Zachované původní prvky, velká okna, nová kuchyň, parkety, marmoleum, dlažba, žaluzie, centrální plynové vytápění, pračka, sušička, myčka, společná zahrada. Záloha na společné služby a spotřebu energií 4000 Kč měsíčně pro 2 osoby.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26541
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  77 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.