Byt, 1+1

Světlý a vzdušný zařízený byt 1+1 po kompletní rekonstrukci se nachází ve 2. patře činžovního domu bez výtahu ve velmi atraktivní části Nuslí hned pod Vyšehradem. Jen pár kroků od parku Folimanka s novým dětským hřištěm a venkovní posilovnou a 2 minuty chůze od zastávky tramvají se spojením na metro.

Byt tvoří prostorná ložnice s velkým oknem a výhledem do zeleně, orientovaná do ulice, kuchyně s jídelním koutem, orientovaná do vnitrobloku, koupelna se sprchou a toaletou a předsíň.

K vybavení patří dřevěné parkety, vinylové podlahy, velkoformátová a mozaiková dlažba a obklady, sklep. Klidná lokalita s příjemnou atmosférou, v sousedství dvou velkých parků a s výborným spojením do centra. Velmi snadné napojení na populární cyklostezku vedoucí podél řeky. Poplatky za domovní služby a energie se hradí zvlášť. K dispozici od poloviny srpna 2020.

Interiér 39,5 m2, sklep 2,6 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26517
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  40 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.