Byt, 3+1

Kompletně zrekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky, situovaný ve 2. patře plně zrenovovaného činžovního domu s výtahem v klidné rezidenční oblasti na pomezí Vinohrad a Vršovic. Lokalita s rychlou dostupností do centra, pár minut jízdy od stanice metra Náměstí Míru s plnou vybaveností v okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň se spíží, 2 ložnice (jedna průchozí), dále koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta), technická komora, toaleta pro hosty a prostorná vstupní hala.

Parkety, dlažba, velká okna, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně v hale, zabudované osvětlení, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, sklep, vstup do domu na čip. K dispozici společný balkon orientovaný do vnitrobloku (na patře). Celkové poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 4500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26478
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.