Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný nezařízený byt s výhledem na romantické skály nad řekou Vltavou, situovaný v přízemí zrenovovaného domu z r. 1904 v Praze 6 – Sedlci, na zcela unikátním místě s vesnickou atmosférou. Přírodní lokalita v blízkosti České zemědělské univerzity a chráněné krajinné oblasti Sedlecké skály, nedaleko přívozu na pravý břeh Vltavy s cyklostezkou s inline drahou, Draháňského údolí a Roztockého háje. Jízda vlakem do centra Prahy 12 min., 10 min. autobusem k metru A Dejvická. Zastávka autobusu před domem, 2 minuty chůze na vlakovou zastávku. Výborná dostupnost na letiště a k mezinárodním školám (ISP, Riverside School, Park Lane).

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba s vestavěnou skříní. Dům nabízí také upravený uzavřený dvůr s parkovacími místy, zatravněnou plochou a grilovacím místem.

Výhledy do zeleně, vysoké stropy, plovoucí laminátové podlahy, dlažba, dřevěná okna, bezpečnostní vstupní dveře, kuchyň Sýkora, indukční varná deska, designová světla, společný uzamykatelný úložný prostor v domě, parkovací stání ve dvoře uzavřeném elektrickou bránou. Orientace bytu JV. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 3.000 Kč měsíčně. Na rozdíl od fotografií je byt NEZAŘÍZENÝ.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26440
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  Parkovací stání ve dvoře v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.