Byt, 3+kk

Atraktivní zařízený byt po kompletní rekonstrukci, situovaný ve 3. patře kvalitně zrenovovaného činžovního domu s novým výtahem, jen pár kroků od Letenských sadů a zastávky tramvají se spojením na metro Hradčanská a Vltavská. Oblíbená rezidenční lokalita v pěším dosahu centra, s kompletní občanskou vybaveností a bohatými možnostmi sportovního, kulturního i společenského vyžití. V rychlé dostupnosti na letiště a do mezinárodních škol.

Interiér tvoří západně orientovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 samostatné ložnice, koupelna s okny, vanou, dvěma umyvadly a toaletou a prostorná centrální vstupní hala.

Zachované původní prvky, parkety, velká okna, bezpečnostní dveře, centrální plynové vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí a kuchyňské náčiní, videotelefon, sklep. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění cca 4000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26409
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  74 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.