Byt, 3+kk

Částečně zařízený byt se 3 lodžiemi a krásnými výhledy do širokého okolí, situovaný ve 4. patře moderní budovy s podzemním parkováním v klidné ulici nedaleko lesoparku na Bohdalci, v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra. Budova je situována ve svahu na úpatí zalesněného kopce Bohdalce, který tvoří jednu z největších zelených ploch na území Prahy 4. Lokalita s několika hřišti a parky, v pěším dosahu se nachází supermarket, kavárna, restaurace, mateřská škola a sportovní areál Hamr, 5 minut jízdy MHD pak obchodní a zábavní centrum Eden a další služby občanské vybavenosti.

Interiér bytu tvoří 2 samostatné ložnice s menšími lodžiemi, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a velkou lodžií, koupelna s vířivou vanou, samostatná toaleta s bidetovou sprškou, vybavená šatna, spíž a vstupní hala s vestavěnou skříní.

Laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, krb na biolíh, žaluzie, pračka, myčka, indukční varná deska, kávovar, kožená sedačka, rozkládací postel v jedné z ložnic, zahradní nábytek v lodžii, dvě TV, alarm, výtah. Orientace J a V. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění cca 4000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. Celková plocha bytu: 79 m2. Lodžie: 12,25 m2, 4,86 m2, 4,86 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26408
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  79 m²
 • Lodžie
  22 m²
 • Celková plocha
  101 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.