Byt, 6+kk

Moderní mezonetový byt se 3 koupelnami, výtahem, terasou s proskleným zastřešením (19 m2) a zahradou k vlastnímu použití (345 m2) v nedávno postavené čtyřposchoďové vile v rezidenční čtvrti v Praze 4. Klidné bydlení ve vyhledávané lokalitě v rychlém dosahu mezinárodních škol, 7 minut chůze k metru Pražského povstání s výbornou vybaveností v okolí.

Přízemí a první patro s výtahem. Klimatizovaný byt dole nabízí obývací pokoj s krbem a jídelním prostorem spojený s plně vybaveným kuchyňským koutem, vstup na terasu a zahradu, větranou spíž, samostatnou toaletu a přístup do garáží. Podlahové vytápění a elektrické předokenní rolety. Nahoře jsou 4 ložnice, jedna s en-suite koupelnou, dvě samostatné koupelny a pracovna / zimní zahrada s prosklenou vnitřní stěnou. Samostatný vstup do bytu z boční strany domu a druhý z prvního patra a zahrada k vlastnímu využití dává bytu charakter domu.

Velké francouzské dveře na terasu, francouzská okna, habrové podlahy a dveře, vestavěné skříně, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, centrální vysavač, bidetové spršky na toaletách, bezpečnostní dveře, alarm. Dvě samostatné garáže plus dvě stání před garážemi za 4000 Kč/měs. Poplatky za domovní služby a energie 8000 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  2623
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  218 m²
 • Terasa
  19 m²
 • Celková plocha
  237 m²
 • Parkování
  Dvě garáže a dvě parkovací stání za 4000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.