Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt ve 3. patře moderního projektu Rezidence u Muzea v atraktivní lokalitě na okraji pražských Vinohrad. Rezidence se nachází za Národním Muzeem a budovou Českého rozhlasu, pár minut chůze od Václavského náměstí a stanice metra Muzeum (trasy A a C), s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

Interiér bytu tvoří 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, koupelna s vanou, samostatná toaleta, šatna, technická komora a vstupní hala.

Klimatizace, dubové podlahy, dlažba, velká okna, bezpečnostní vstupní dveře, elektrické předokenní žaluzie, indukční varná deska, pračka, myčka, TV, alarm, videotelefon, sklep, kočárkárna. K dispozici jedno podzemní garážové stání v budově za 3000 Kč/měs. Zálohy na společné služby, vodu a topení 5100 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. K dispozici od ledna 2022, po dohodě možno dříve.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26145
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  67 m²
 • Parkování
  Jedno garážové stání za 3000 Kč/měs.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.