Byt, 3+kk

Kompletně zařízený byt se 4 balkony a nádhernými výhledy do okolní zelené stráně s vinicí, situovaný v 5. patře moderního bytového komplexu s ostrahou, kamerovým systémem a podzemním parkováním. Klidná lokalita na pomezí Vinohrad a Vršovic, v těsné blízkosti Havlíčkových sadů a potoka Botič, s dětským hřištěm a tenisovým kurtem v areálu komplexu, s plnou vybaveností v blízkém dosahu.

Interiér tvoří obývací pokoj se 2 balkony, plně vybavený kuchyňský kout s podávacím oknem, 2 samostatné ložnice s balkony a vestavěnými skříněmi, plně vybavená koupelna, šatna a velká vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory.

Laminátové podlahy, dlažba, francouzská okna, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, ústřední vytápění, TV, kolárna v budově. Jedno parkovací stání k dispozici. V komplexu se nachází fitness centrum, bazén, sauna, supermarket a kvalitní restaurace. Poplatky za společné domovní služby, vodu a topení 3.350 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26107
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  96 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.