Byt, 2+kk

Zařízený byt situovaný v 1. patře moderního rezidenčního komplexu River Diamond s 24h recepcí, ostrahou a podzemním parkováním. Výhodná lokalita na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících částí města, v pěším dosahu centra, pár minut chůze ke stanici metra Křižíkova s výbornou občanskou vybaveností v okolí.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a velkoplošnými okny s výhledem do zeleně, 1 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, spíž / komora a otevřená vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, centrální vytápění, elektrické předokenní žaluzie, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání, možnost pronájmu druhého stání za 2500 Kč/měs. V objektu se dále nachází uzavřené atrium ve stylu japonské zahrady s tekoucí vodou, vlastní property management a technické zajištění budovy. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění 5.800 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se hradí zvlášť (cca 1000 Kč/měs.).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25939
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.