Byt, 3+kk

Nově zrekonstruovaný kvalitní byt s 2 koupelnami a přístupem na zahradu, situovaný v přízemí kompletně zrenovované vily v klidné rezidenční části Prahy 6 v přímém sousedství parku Ladronka. Vyhledávaná lokalita s rychlým dopravním spojením do centra (tramvaje k metru Hradčanská), k mezinárodním školám v Praze 5 a 6 (Francouzské lyceum, ISP, Park Lane) a na letiště.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem do zahrady, 2 ložnice s vlastními koupelnami (vana / sprchový kout) a vstupní hala.

Zachované původní architektonické prvky, dubové parkety, francouzská okna, kvalitní vybavení a provedení, sklep. Jedno parkovací stání zahrnuto v nájmu, další za extra poplatek. Poplatky se hradí zvlášť. Fotografie byly převzaté z podobného bytu.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25828
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  125 m²
 • Parkování
  Parkovací stáni na pozemku zahrnuto.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.