Byt, 4+kk

Jedinečný mezonetový klimatizovaný byt s terasou a úchvatnými nerušenými výhledy na panorama Prahy (Vltava, Pražský hrad, Vyšehrad, Podolí) ve 3. patře luxusního viladomu s výtahem a parkováním. Moderní viladům, který získal 1. cenu v soutěži Nejlepší z realit, se nachází v klidné slepé ulici na samém okraji parku Kavčí hory, v těsném sousedství areálu ČT. Vyhledávaná lokalita s rychlým spojením do centra, 5 minut chůze od stanice metra Pražského povstání, s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a v rychlé dostupnosti do mezinárodních škol v Praze 4.

Interiér tvoří ve spodní úrovni obývací pokoj s dvojitou výškou stropu, krbem a plně vybavenou novou kuchyní (Miele), jedna ložnice se dvěma šatnami, koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta) s šatnou, nová pračka a sušička a vstupní hala. V patře se nachází galerie, dvě ložnice, plně vybavená koupelna a terasa s krásným výhledem.

Nadstandardní materiály a provedení, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velké množství vestavěných skříní, velká francouzská okna, předokenní a vnitřní žaluzie, centrální vytápění, videotelefon, alarm s napojením na PCO, sklepní úložný prostor. Dvě garážová a jedno kryté venkovní stání v ceně. Záloha na veškeré poplatky 14.900 Kč měsíčně. K dispozici od července 2018.

Interiér 191m2, terasa 12m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25531
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  191 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  203 m²
 • Parkování
  2 garážová stání a jedno kryté venkovní stání v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.