Byt, 4+kk

Mezonetový byt se 2 terasami a malou zahrádkou, atypicky situovaný ve vnitrobloku renovovaného činžovního domu v atraktivní rezidenční lokalitě Hřebenky, v blízkosti Francouzského lycea, Kinského zahrady, Petřína a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Lokalita s rychlou dostupností do centra, 5 minut chůze k tramvajím. 100 m od domu je autobusová zastávka s přímým spojením na letiště.

V horní úrovni se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Ve spodním patře jsou umístěny 3 samostatné ložnice, všechny s přístupem na terasu, koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta) a technická komora. Horní a dolní terasa jsou propojeny schodištěm.

Dubové podlahy, dlažba, velkoplošná hliníková okna s dvojskly, elektrický kotel, myčka, kombinovaná horkovzdušná / parní trouba, mikrovlnná trouba, shoz na prádlo, pračka, sušička. Možnost parkování v nedalekých garážích za 2000Kč/měs. Domovní služby jsou zahrnuty v ceně nájmu. Záloha na spotřebu vody 400 Kč/os/měs. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25290
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  109 m²
 • Terasa
  42 m²
 • Celková plocha
  151 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.