Byt, 2+kk

Renovovaný nezařízený byt v 1. patře kompletně zrekonstruovaného domu, původně barokní usedlosti přestavěné v klasicistním stylu, který je dnes kulturní památkou. Dům se nachází v prestižní vilové čtvrti plné zeleně v Praze 5 v blízkosti parků Klamovka a Skalka, s rychlou dostupností do centra a k Francouzské a Německé mezinárodní škole. Pár minut jízdy k metru Anděl, pár minut chůze k tramvajím na Plzeňské ulici. V blízkosti domu je zastávka autobusu a obchod s potravinami.

Interiér tvoří velkorysý obývací pokoj s jídelnou, plně vybavená otevřená kuchyň se spíží, 1 ložnice, plně vybavená koupelna a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, původní trámové stropy, dřevěné podlahy, plynové vytápění, alarm, samostatné měřiče plynu a elektřiny, vstup do domu na čip. Bez výtahu. Bezproblémové parkování na ulici. Záloha na poplatky za služby 3000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. K dispozici od dubna 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25281
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.