Byt, 3+kk

Moderní zařízený byt v 1. patře kompletně zrekonstruované budovy z r. 1930 s výtahem. Klidná lokalita pod Tyršovým vrchem u potoka Botič, s množstvím zeleně v okolí, dobrou občanskou vybaveností (škola minutu chůze od domu) a rychlým spojením do centra - cca 15 min. tramvají.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 samostatné ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Velká okna, dřevěné podlahy a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, žaluzie, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí a kuch. náčiní, TV. Parkovací stání před budovou v ceně. Poplatky za společné domovní služby, vytápění a vodu cca 2500 Kč měsíčně. Elekřina se převádí na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25140
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Parkování
  Parkovací stání před budovou v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.