Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný byt ve 3. patře plně zrenovovaného secesního činžovního domu bez výtahu v klidné ulici v blízkosti Lyčkova náměstí. Vyhledávaná lokalita v rychle se rozvíjející části Karlína s velmi rychlou dostupností do centra, pár bloků od stanice metra Křižíkova, 15 minut chůze od centra. Nedaleko se nachází řada vyhlášených karlínských kaváren a restaurací, lze využít také nedalekou cyklostezku kolem Vltavy.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 samostatná ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidetovou sprškou a vstupní hala s vestavěnou skříní.

Vysoké stropy, dřevěné parkety, dekorativní dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, prostorný sklep. Poplatky za společné domovní služby a vodu se hradí zvlášť. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24715
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  43 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.