Byt, 3+kk

Kompletně kvalitně zrenovovaný a luxusně vybavený byt s balkonem, situovaný ve 2. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Klidná lokalita v Praze 5 pár kroků od nábřeží Vltavy, s rychlým spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí. Pár minut chůze od tramvajové zastávky Arbesovo náměstí, v pěším dosahu obchodního centra a stanice metra Anděl.

Interiér tvoří komfortní obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, samostatná hlavní ložnice s vybavenou šatnou, en-suite koupelnou (vana, sprchový kout, toaleta) a balkonem orientovaným do zeleně v upraveném vnitrobloku a druhá ložnice přístupná z obývacího pokoje. V bytě je dále druhá koupelna (sprchový kout), toaleta pro hosty, technická komora a prostorná vstupní hala.

Klimatizace, vzdušné místnosti, vysoké stropy, velká okna, dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí a kuchyňské náčiní, TV, alarm napojený na PCO. Záloha na společné domovní služby a vodu cca 3500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24603
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  132 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.