Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný zařízený byt s velkou terasou ve dvoře, situovaný v přízemí plně zrenovovaného činžovního domu s předzahrádkou v klidné, stromy lemované ulici v jedné z nejvyhledávanějších pražských čtvrtí. Lokalita s velmi rychlou dostupností do centra, pár kroků od stanic metra Náměstí Míru a I.P. Pavlova, v blízkém dosahu Havlíčkových sadů a plné občanské vybavenosti.

Velmi dobře řešená dispozice bytu vhodně odděluje obytnou část od privátní zóny. Interiér nabízí vstupní chodbu, otevřený prostor obývacího pokoje a plně vybavené kuchyně s jídelnou a francouzskými okny vedoucími na prostornou terasu. Dále je zde hlavní ložnice s výhledem na zahradu, 2. ložnice v současnosti využívaná jako pracovna, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, toaleta pro hosty a komora s plynovým kotlem a přípojkou na pračku.

Velká okna, vysoké stropy, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vyhřívaná podlaha v koupelně, vestavěné úložné prostory, elektricky ovladatelné žaluzie, projektor, myčka, alarm, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby a vodu cca 2000 Kč měsíčně. Záloha na plyn a elektřinu 3500 Kč měsíčně pro 2 osoby.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24440
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Terasa
  31 m²
 • Celková plocha
  155 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.