Byt, 3+kk

Kompletně zařízený podkrovní byt se 2 koupelnami, situovaný ve 3., nejvyšším patře činžovního domu s výtahem a garáží na Malé Straně. Bezpečné klidné bydlení v prestižní lokalitě v sousedství četných ambasád a Pražského hradu, pár minut k zastávce tramvají a Karlovu mostu, jednu zastávku ke stanici metra Malostranská.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, hlavní ložnice s koupelnou (sprchový kout, toaleta), druhá ložnice s vestavěnými skříněmi, druhá koupelna (vana, toaleta) a otevřená vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory.

Vysoké stropy, parkety, bezpečnostní dveře, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, TV, alarm, videotelefon, satelit, sklep. K dispozici garážové stání za 2000 Kč/měs. Zálohy na poplatky za společné domovní služby, spotřebu vody a topení 4000 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24384
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.