Byt, 6+kk

Luxusní reprezentativní byt s 29 m2 terasou, saunou a 4 koupelnami, situovaný ve 4. patře kompletně zrekonstruované budovy Palác Dlouhá v srdci Starého města. Palác Dlouhá ve stylu Art Deco z 20. let 20. století se nachází ve výhodné lokalitě pouhých pár minut chůze od náměstí Republiky se stanicí metra a nákupním centrem Palladium, v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí. Prestižní adresa v srdci Prahy, obklopená vybranými restauracemi, kavárnami, butiky, obchody s delikatesami ad. V pěším dosahu nábřeží Vltavy a Letenských sadů.

Interiér bytu tvoří rohový obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní (58 m2), hlavní ložnice s en-suite koupelnou a saunou, další tři ložnice, pracovna (příp. ložnice pro hosty) s přístupem na terasu orientovanou do klidného vnitrobloku, další tři koupelny, technická komora, spíž a prostorná vstupní hala.

Parkety, velké množství vestavěných skříní a úložných prostor, velká okna, dva lihové krby, špičkové spotřebiče a vybavení vč. luxusních toalet, alarm, videotelefon, recepce a ostraha v budově. V ceně jsou zahrnuta dvě garážová stání. Poplatky za společné domovní služby a energie se hradí zvlášť. K dispozici od září, možná dříve.

Interiér 257 m2, terasa 29 m2. Byt je k pronájmu nabízen nezařízený.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24190
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  257 m²
 • Terasa
  29 m²
 • Celková plocha
  286 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.