Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Luxusní, špičkově vybavený, plně klimatizovaný mezonetový byt se 2 obřími terasami (celkem 230 m2) a výhledem do širokého okolí v 5., nejvyšším patře bytového domu z roku 2009 s podzemním parkováním a kamerovým systémem. Byt je situován v klidné rezidenční čtvrti na Barrandově jen pár kroků od vyhledávané přírodní rezervace Prokopské údolí. Plná občanská vybavenost v okolí, dobrá dostupnost do centra Prahy, na Pražský okruh a ke golfovému areálu v Hodkovičkách.

Dominantou bytu je otevřený obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelnou, dvojitou výškou stropu a vstupem na terasu s vířivkou, sprchou, posilovnou a horizontálním soláriem. V místnosti, která poskytuje krásný výhled skrz velkoformátová okna, bylo z kovu a skla vytvořeno mezipatro sloužící jako ložnice s šatnou a pracovna. Zbytek bytu je tvořen 3 samostatnými ložnicemi, 2 koupelnami (jedna je en-suite), samostatnou toaletou a vstupní chodbou, z níž je přístup na druhou terasu s letní kuchyní.

Smart home systém Haidy, zajišťující ovládání osvětlení, ozvučení, vytápění a chlazení, žaluzií, bezpečnostního systému aj., audio systém Bose a Bang&Olufsen (včetně ozvučení teras), kuchyňské spotřebiče Miele, Miele Professional a Liebherr, pračka, sušička, kvalitní plovoucí dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a dlažba, dřevěná okna a dveře, LED osvětlení s funkcí stmívání a vytváření barevných scén, TV, alarm, kamerový systém, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání v podzemní garáži. 

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  120 000 Kč / 4 930 €
 • Poplatky za služby
  Poplatky za domovní služby, vytápění a vodu + elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  210 m²
 • Terasa
  230 m²
 • Celková plocha
  440 m²
 • Parkování
  Garáž pro 2 vozy.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  24095
 • K dispozici od
  Ihned
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.