Byt, 3+1

Kompletně zrenovovaný, částečně zařízený byt se 2 koupelnami, situovaný ve zvýšeném přízemí vkusně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Klidná ulice přímo naproti Riegrovým sadům, s plnou vybaveností v blízkém okolí, v pěším dosahu stanice metra Muzeum a Václavského náměstí.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory, en-suite koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta), samostatná koupelna (vana, bidet, toaleta), technická komora a vstupní hala.

Vysoké stropy, parkety, bezpečnostní vstupní dveře, dvoukřídlové interiérové dveře, plynový kotel, mříže na oknech, pračka, myčka, domácí vrátný, sklep, kamerový systém v domě. Možnost dozařídit nábytkem. Poplatky za společné domovní služby a vodu 800 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24030
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  103 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.