Byt, 2+kk

Rohový designový byt řešený známým studiem Donlić design, situovaný v 5. patře kompletně zrekonstruovaného secesního domu s výtahem a recepcí. Dům se nachází ve vyhledávané rezidenční čtvrti Vinohrady, pár minut chůze od Riegrových sadů a metra na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Do bytu se vchází přes vstupní halu, z níž je přístupná koupelna, šatna, samostatná toaleta, technická místnost a též prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou. Z hlavní místnosti pak vedou dveře do ložnice.
K nadstandardnímu vybavení patří dřevěné podlahy a nová špaletová okna, bodové stropní osvětlení, skleněné zasunovací interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon, vlastní plynový kotel. V roce 2010 proběhla celková renovace bytu, která dala vzniknout modernímu interiéru v historické budově se zachovalými původními prvky.Atraktivní adresa v blízkosti stanice metra, několika parků a veškeré občanské vybavenosti. Záloha za společné domovní služby cca 1900 Kč-měs. Zaloha za energie cca 2500 Kč/měs.

Interiér 69 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23562
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  69 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.