Byt, 1+kk

Zařízené podkrovní studio s krásným výhledem, situované v nejvyšším, 5. patře činžovního domu s výtahem v sousedství parku a Podolské vodárny. Klidná lokalita pár kroků od nábřeží Vltavy, nedaleko Vyšehradu, s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a rychlým spojením do centra. Nejbližší stanice metra - Karlovo (Palackého) náměstí a Pražského povstání.

Byt tvoří otevřený obývací pokoj s ložnicovou částí, plně vybavený kuchyňský kout ve vstupní chodbě, šatna a koupelna s vanou a toaletou.

Zachované původní prvky, parkety, terazzo, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, pračka, horkovzdušná a mikrovlnná trouba, internet, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií 3000 Kč měsíčně. Vhodné pro studenty.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23533
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.