Byt, 3+kk

Zrekonstruovaný vinohradský byt se 2 koupelnami a výhledem do zeleně sadů Svatopluka Čecha, ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného secesního činžovního domu s výtahem a parkováním. Výhodná lokalita pár kroků od zastávky tramvaje a stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad s plnou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra.

V bytě se nachází prostorný obývací pokoj, plně vybavený průchozí kuchyňský kout se spotřebiči Siemens, 2 ložnice situované do dvora s šatními skříněmi, 2 koupelny (vana / sprchový kout, toaleta, bidet), technická místnost a vstupní hala s vestavěnou skříní.

Vysoké stropy, velká okna, na podlahách parkety a dlažba, záclony a závěsy, bezpečnostní dveře, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, kamenná pracovní deska v kuchyni, UPC, satelit Astra a Hotbird. Sklep. Jedno parkovací stání ve dvoře v ceně. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23335
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na společné domovní služby a spotřebu energií cca 6.000 Kč/měs. pro 2 osoby.
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  Jedno parkovací stání ve dvoře.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.