Byt, 4+kk

Prostorný byt se 400 m2 privátní zahradou a výhledem na Pražský hrad a Vyšehrad. Byt se 3 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází v přízemí moderního bytového domu s podzemním parkováním a 24hodinovou bezpečnostní službou. Klidná lokalita v přímém sousedství areálu ČT, v blízkosti dvou parků, cca 5 minut chůze od stanice metra Pražského povstání (trasa C), v rychlém dosahu mezinárodních škol v Praze 4.

Interiér bytu tvoří velmi prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, tři samostatné ložnice, šatna, dvě koupelny (vana / sprchový kout, bidet, toaleta), technická komora a velká vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Terasa a zahrada jsou přístupné ze dvou ložnic a obývacího pokoje.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, bezpečnostní předokenní rolety, žaluzie, kuchyňské spotřebiče Bosch, myčka, alarm v bytě i na zahradě, videotelefon, kamerový systém, sklep. K dispozici dvě garážová stání (v ceně). Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií 7000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23257
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  170 m²
 • Zahrada
  400 m²
 • Parkování
  Dvě garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.