Byt, 2+1

Zařízený byt po kompletní rekonstrukci ve 4. patře plně zrenovované budovy s výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Výhodná lokalita na Vinohradech pár kroků od Riegrových sadů, s plnou vybaveností v blízkém okolí, pár minut chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, zastávkou tramvaje, trendy bistry, restauracemi a kavárnami a stanovištěm pravidelných oblíbených farmářských trhů.

Interiér bytu tvoří 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, orientovaná do klidného vnitrobloku, prostorný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidetovou sprškou a centrální vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory.

Nová kuchyň, na podlahách parkety a dlažba, myčka, mikrovlnná trouba. Poplatky za společné domovní služby, vytápění a vodu: cca 3000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. Možnost pronajmout nezařízené za měsíční nájemné 21900 Kč.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23034
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  74 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.