Byt, 3+kk

Částečně zařízený byt situovaný v 1. patře moderního bytového projektu s výtahem. Klidná rezidenční lokalita v Praze 6 na Břevnově s výbornou občanskou vybaveností v okolí a rychlou dostupností do centra, cca 10 minut chůze na Pražský hrad. V blízkém dosahu parku Ladronka a Břevnovského kláštera, rychlá dostupnost na letiště.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 2 ložnice s šatnami, koupelna se sprchovým koutem a vanou, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, dostatek vestavěných úložných prostor, bezpečnostní předokenní rolety, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, plynový kotel, domácí vrátný. Byt je možno plně dozařídit. Parkovací stání v domě a internet je zahrnut v ceně. Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií cca 4000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22787
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  104 m²
 • Parkování
  Parkování v domě.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.