Byt, 2+kk

Částečně zrenovovaný nezařízený byt se zachovanými původními prvky, situovaný ve 3. patře zrekonstruovaného činžovního domu s velkým společným upraveným dvorem, bez výtahu. Klidná rezidenční lokalita v Praze 6 na Břevnově s výbornou vybaveností v okolí a rychlou dostupností do centra, cca 10 minut chůze na Pražský hrad. V blízkém dosahu parku Ladronka, rychlá dostupnost na letiště.

Interiér bytu tvoří otevřená vstupní chodba s plně vybavenou kuchyní, obývací pokoj, 1 ložnice orientovaná do vnitrobloku, šatna / komora v ložnici, otevřená koupelna se sprchovým koutem přístupná z kuchyně a samostatná toaleta.

Dubové podlahy, bezpečnostní dveře, velká okna, renovované interiérové dveře, pračka, kvalitní kuchyňské spotřebiče vč. myčky, nový plynový kotel, domácí vrátný, společný balkon v mezipatře budovy. Byt se k pronájmu nabízí nezařízený, je možno jej zařídit za vyšší nájemné. Poplatky za společné služby a vodu 2300 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22624
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.