Byt, 5+kk

Nový podkrovní byt ve 3. patře kompletně zrenovovaného činžovního domu s novým výtahem a společným upraveným dvorem. Byt se nachází v klidné ulici v bezprostředním sousedství parku Stromovka, s rychlou dostupností do centra (tramvaje, metro Vltavská) a plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí. Výhodná lokalita v rychlém dosahu letiště a mezinárodních škol.

Interiér tvoří prostorný světlý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a francouzskými okny s pěkným výhledem do vnitrobloku, 4 samostatné ložnice, koupelna se sprchovým koutem, vanou a toaletou, toaleta pro hosty / technické zázemí a vstupní hala. Byt je díky umístění ve dvorním traktu budovy naprosto tichý, nerušený provozem z ulice.

Dubové podlahy, dlažba, podlahové vytápění, bezpečnostní vstupní dveře, úložný prostor pod stropem, myčka, domácí vrátný, sklep. K bytu dále náleží samostatná úložná komora ve společných prostorách domu. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií cca 5000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22602
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  125 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.