Byt, 2+kk

Kompletně zařízený byt v moderní rezidenci v přímém sousedství parku Stromovka. Plně zařízený byt je situován v přízemí nedávno zrekonstruované rezidence v klidné ulici v prestižní pražské čtvrti Bubeneč s rychlým spojením do centra a plnou vybaveností v okolí. Pár zastávek tramvají ke stanicím metra Hradčanská a Vltavská, v blízkém dosahu parku na Letné, Pražského hradu, letiště a mezinárodních škol v Praze 6.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba. Byt je orientován do tichého dvora s upravenou zelení.

Vinylové podlahy, velká okna, bezpečnostní vstupní dveře, dostatek vestavěných skříní a úložných prostor, zabudovaná světla, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, sklep 7,6 m2. Možnost pronájmu parkovacího stání v garáži domu. Zálohy na společné služby a spotřebu energií 3.000 Kč/měs. K dispozici od srpna 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22601
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového stání v budově.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.