Byt, 3+kk

Moderní zařízený byt s jižně orientovanou terasou a krásným výhledem do atria ve stylu japonské zahrady s tekoucí vodou, situovaný ve 2. patře rezidenčního komplexu River Diamond s 24h recepcí, ostrahou a podzemním parkováním. Výhodná lokalita na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících částí města, v pěším dosahu centra, pár minut chůze ke stanici metra Křižíkova a plné občanské vybavenosti.

Interiér bytu tvoří 52 m2 obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, 2 ložnice, en-suite koupelna s vanou a toaletou, koupelna se sprchovým koutem, spíž s technickým zázemím, toaleta pro hosty a prosklená vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, vytápěná dlažba v koupelnách, vestavěné skříně, bezpečnostní dveře, protihluková okna, žaluzie, pračka, myčka, domácí vrátný, výtah. V objektu se nachází vlastní property management a technické zajištění budovy. Možnost zajištění úklidu. K dispozici dvě garážová stání (v ceně). Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií 8500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. Na rozdíl od fotografií je byt NEZAŘÍZENÝ.

Interiér 117 m2, terrace 10 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22568
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  117 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  127 m²
 • Parkování
  Dvě garážová stání zahrnuta v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.