Byt, 2+kk

Nový byt s pěknými výhledy do okolní vilové zástavby se spoustou zeleně, situovaný v 1. patře novostavby s ostrahou, tělocvičnou a podzemním parkováním. Lokalita v klidné části Prahy 5 v sousedství projektu Waltrovka, v blízkém dosahu komerčního centra Anděl a Francouzské a Německé mezinárodní školy. Rychlá dostupnost do centra - nejbližší stanice metra Radlická a Jinonice.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 otevřená ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Laminátové podlahy, dlažba, vyhřívaná podlaha v koupelně, bezpečnostní dveře, velkoplošná a francouzská okna, předokenní rolety, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, vstup do budovy na čip. Byt je možno zařídit základním nábytkem za vyšší nájemné. Možnost pronájmu garážového stání za 1100 Kč měsíčně. Poplatky za domovní služby a energie 3240 Kč měsíčně. Možnost zajistit úklid za dodatečný poplatek.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22279
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.