Byt, 2+kk

Zařízený klimatizovaný byt se 2 úzkými balkony, situovaný ve 2. patře moderního rezidenčního komplexu Korunní Dvůr s recepcí, 24h ostrahou a podzemním parkováním v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady. Výhodná lokalita pár minut chůze od nákupního a komerčního centra Palác Flora, s velmi rychlou dostupností do centra (metro, tramvaje).

Byt tvoří vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem, 1 ložnice s balkonem a koupelna s vanou a toaletou.

Dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, postel s úložnými prostory, žaluzie, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, TV, videotelefon, sklep. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné služby a záloha na topení, vodu a udržbu garáže 5300 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22215
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.