Byt, 2+kk

Částečně zařízený zrenovovaný byt v 5. patře pěkně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v rezidenční zástavbě v Praze Nuslích, pár kroků od náměstí Bratří Synků se zastávkami tramvají. Klidná lokalita v blízkosti obchodního centra Arkády Pankrác, business centra Pankrác a parku Jezerka, v rychlém dosahu centra Prahy.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a okny s výhledem do přilehlého parku, 1 ložnice s malou šatnou, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní hala.

Zachované původní prvky, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, rolety, pračka, myčka, alarm, domácí vrátný, kolárna v domě. Zálohy na společné služby a spotřebu energií 3000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce). K dispozici od zač. května 2016.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22063
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.