Byt, 2+kk

Zařízený byt situovaný v 1. patře novostavby v klidné lokalitě v Praze 3 na Žižkově v těsné blízkosti parku Parukářka, v pěším dosahu nákupního centra a stanice metra Flora, trasa A. Výborná dopravní dostupnost - autobusové a tramvajové spoje, 5 minut jízdy autem do centra.

Byt má 1 ložnici s vestavěnými úložnými prostory, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a výhledem do přilehlého parčíku, koupelnu s vanou a toaletou a vstupní halu s vybavenou šatnou a vestavěnými skříněmi.

Základní zařízení, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, rolety, pračka, myčka, TV, sklep, vstup do domu na čip, výtah. Poplatky za domovní služby 1900 Kč/měs. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22023
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.