Byt, 3+1

Kompletně zrekonstruovaný částečně zařízený byt ve 2. patře tradičního činžovního domu s novým výtahem a společnou upravenou zahradou ve vnitrobloku na rozhraní Malé Strany a Smíchova. Klidná ulice v blízkosti Petřínského kopce a Kampy, pár zastávek tramvají od Národního divadla, nákupního a zábavního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

Interiér bytu tvoří 2 samostatné ložnice orientované do dvora, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, en-suite koupelna (sprchový kout, toaleta, bid. sprška), druhá koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta, bid. sprška) a vstupní hala.

Zachované původní architektonické prvky, parkety, vestavěné skříně v obou ložnicích, bezpečnostní dveře, velká okna, úložné prostory, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný, společná úložná místnost v domě. V případě potřeby je možno byt vybavit nábytkem za vyšší nájemné. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca.4500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22012
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  92 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.