Byt, 2+kk

Zařízený byt s výhledem do zeleně, situovaný ve 3. patře novostavby s výtahem a podzemním parkovištěm. Dům se nachází v srdci starého Břevnova, v pěším dosahu Pražského hradu, zastávek tramvají a výborné občanské vybavenosti. Rychlá dostupnost do centra - tramvajové spoje ke stanicím metra Hradčanská a Malostranská. Výhodná poloha - blízko k mezinárodním školám, na letiště, do parku Ladronka, na sportoviště při Strahovském stadionu a koupaliště Petynka.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, 1 ložnice s vestavěnou skříní, plně vybavený kuchyňský kout, šatna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba.

Dubové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, úložné prostory, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný, sklep. Poplatky za společné služby a vodu 1700 Kč/měs. Topení a elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od září 2018.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22005
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.