Byt, 3+kk

Luxusní, částečně zařízený byt v bezprostředním sousedství filmových ateliérů, s terasou, balkonem a krásným výhledem na Prahu a okolní rezidenční zástavbu, ve 3. patře novostavby s podzemním parkováním. Klidná lokalita na okraji staré vilové zástavby v Praze na Barrandově, s dobrou dostupností do centra a základní vybaveností v blízkém okolí.

Interiér tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu z obou místností, 2 samostatné ložnice s přístupem na balkon, šatna, koupelna (vana, sprchový kout, dvě umyvadla, toaleta), šatna / prádelna, toaleta pro hosty a vstupní hala.

Dřevěné podlahy (teak, bambus), bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, francouzská okna, předokenní rolety, pračka, kuchyňské spotřebiče, mikrovlnná trouba a kávovar Miele, myčka, mramorová kuchyňská deska, domácí vrátný. K dispozici jsou 2 garážová stání. Výtah z garáží rovnou do patra bytu. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 5500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21936
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  137 m²
 • Parkování
  Dvě garážová stání k dispozici. 3000Kč/1.stání/měsíc.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.