Byt, 3+kk

Kompletně zařízený byt s jižní terasou, krásným výhledem na zelený břeh Vltavy a výtahem přímo do interiéru. Byt je situován v 5. patře rezidenčního komplexu Rezidence Vltava s ostrahou a podzemním parkováním na Rohanském ostrově. Výhodná lokalita na rozhraní Prahy 1 a 8, v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících částí města, s plnou vybaveností v blízkém dosahu a v rychlém dosahu centra - stanice metra Křižíkova je pár bloků od domu.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a velkoplošnými okny, dvě ložnice s přístupem na terasu (druhá ložnice je v současnosti zařízena jako pracovna s rozkládací pohovkou), dále koupelna s vanou, sprchovou zástěnou a toaletou, toaleta pro hosty s bidetovou sprškou a úložným prostorem s pračkou, otevřená šatna a vstupní chodba. Výtah přímo do bytu.

Velkoplošná okna, venkovní žaluzie na dálkové ovládání na terase zajišťující plné soukromí, dubové parkety, bezpečnostní dveře, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, indukční trouba, mikrovlnná trouba, nábytek na terase, TV, WiFi internet, videotelefon, kamerový systém, vstupy na čipovou kartu. Sklep. K dispozici garážové stání (v ceně). Kolem domu vede cyklistická a běžecká stezka, nedaleko se nachází fitness / relaxační centrum a golfové hřiště. Poplatky za společné domovní sluzby a elektřinu 6.500 Kč měsíčně. K dispozici od 15.02.2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21854
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Celková plocha
  94 m²
 • Parkování
  Parkování v podzemní garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.